Zaloguj się
Zarejestruj się
Dziennik elektroniczny Blog naszych Uczniów Ruch z pasją
Sześciolatek w szkole Logo edukacji formalnej

Nauczyciele

Drodzy Rodzice i Uczniowie, zachęcamy do kontaktu z naszymi nauczycielami pocztą e-mail.
Napisz do nas jeżeli masz pytanie, problem czy uwagi dotyczące pracy szkoły.

 

Nauczyciel Nauczany przedmiot E-mail
Ewa Boriński j. polski,historia,biblioteka e.borinski@spzabelkow.krzyzanowice.pl
Krzysztof Fulneczek muzyka k.fulneczek@spzabelkow.krzyzanowice.pl
Elżbieta Niedziela pedagog szkolny, pomoc nauczyciela e.niedziela@spzabelkow.krzyzanowice.pl
Ewelina Fuchs edukacja wczesnoszkolna, plastyka e.fuchs@spzabelkow.krzyzanowice.pl
Iwona Krupa j. polski, historia dyrektor@spzabelkow.krzyzanowice.pl
Katarzyna Niewęgłowska w-f, zajęcia komputerowe, zajęcia  rewalidacyjne k.nieweglowska@spzabelkow.krzyzanowice.pl
Krystyna Praszelik edukacja wczesnoszkolna, zajęcia rewalidacyjne k.praszelik@spzabelkow.krzyzanowice.pl
Weronika Ramik j. angielski, zajęcia techniczne w.ramik@spzabelkow.krzyzanowice.pl
Bernadeta Sternisko edukacja wczesnoszkolna, przyroda, świetlica b.sternisko@spzabelkow.krzyzanowice.pl
Dariusz Wierzgoń religia d.wierzgon@spzabelkow.krzyzanowice.pl
Gabriela Wiśniowska j. niemiecki g.wisniowska@spzabelkow.krzyzanowice.pl
Sylwia Wittek matematyka, świetlica s.wittek@spzabelkow.krzyzanowice.pl